Micromedex

Duomenų bazės adresas internete: 

Apie bazę

Medicinos informacijos duomenų bazė, kurią sudaro sekančios dalys:

  • Drugdex – vaistų informacijos šaltinis su nuorodomis pagrįstu nešališku turiniu, apimančiu vaistų dozavimą, farmakokinetiką, atsargumo įspėjimus, tarpusavio sąveiką, palyginamąjį veiksmingumą, oficialiai patvirtintas ir vien gydytojo sprendimu nustatytas indikacijas skiriant vaistus, taikymą gydymo praktikoje. 
  • Martindale – Didžiosios Britanijos Karališkosios farmacininkų draugijos (Royal Pharmaceutical Society of Great Britain) vaistų žinyne pateikiama informacija apie vaistų taikymą gydymo praktikoje, tyrimus ir augalinius preparatus, diagnostikai naudojamus reagentus, pesticidus, dažiklius, konservantus, kenksmingas medžiagas.
  • Index Nominum – informacijos šaltinis apie ne mažiau negu 5 300 tarptautinių medikamentų, išvestinių vaistų ir ne mažiau negu 42 000 su tarptautiniais prekiniais ženklais parduodamų vaistų cheminę sandarą, gamintojo informaciją ir klasifikaciją terapijos tikslams.
  • AltMedDex– In-Depth Alternative Medicine Information – įrodymais pagrįstos monografijos apie augalinius papildus, mitybos papildus, vitaminus ir mineralus su pagrindine gydymo praktikai skirta informacija apie naudojimą, dozavimą, veiksmingumą, kenksmingą poveikį ir tarpusavio sąveiką.
  • Reprorisk – Reproductive Effects – informacinė duomenų bazė apie reprodukcinę riziką. 
  • DISEASEDEX – Disease General Medicine – naujausios informacijos šaltinis apie veiksmingiausią ir mažiausią šalutinį poveikį sukeliantį gydymą vaistais.
  • DRUGREAXComplete Drug Interactions – peržiūri ir identifikuoja kelių vaistų, vaistų ir maisto, vaistų ir susirgimo, vaistų ir etanolio, vaistų ir laboratorijų tyrimų sąveiką, kontraindikacijas nėštumo ir žindymo atveju.
  • IV INDEX – Complete IV Compatibility – informacijos apie parenterinio (aplenkiant virškinamajį traktą–vert.) medžiagų įvedimo suderinamumą šaltinis iš Trissel 2 duomenų bazės.
     

Temos

Medicina

Naudojimosi sąlygos

Duomenų baze Micromedex gali naudotis ją prenumeruojančių bibliotekų skaitytojai.